PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

BRIGÁDA - VEDLEJŠÍ PRACOVNÍ POMĚR

vhodné pro DŮCHODCE nebo STUDENTA

Strojník - obsluha  stavební techniky na půjčovně v Jablonci nad Nisou . Požadujeme šikovnost, spolehlivost a samostatnost, výhodou praxe s obsluhou techniky. Výhodou ŘP skupiny B,C,T,E nebo strojní průkaz, apod. Nabízíme práci dle dohodnutého rozsahu v čase obvykle pondělí až pátek od 7 do 15.30 hod., platové ohodnocení od 100 Kč/hod. dle šikovnosti a pracovních výkonů. Práce u zákazníka s vibračními pěchy, deskami, řezačkami, minibagry, nakladači, VZV,apod. Nástup možný ihned!!

 


Automechaniky - opraváře  na HPP v Jablonci nad Nisou. Požadujeme preciznost, důslednost a samostatnost, praxi v opravách osobních, užitkových nebo nákladních vozidel, stavební a zemědělské techniky. Výhodou práce s PC a autodiagnostikou, ŘP B,C,T,E nebo VZV, svářečský průkaz apod. Nabízíme práci na jednu směnu od 7- do 15.30 hod.,dobré platové ohodnocení od 17.000 Kč do 27.000 Kč dle pracovních výkonů.

 

 

Mechanik - vedoucího servisu na HPP v Jablonci nad Nisou. Požadujeme schopnost vést tým, preciznost a  důslednost podmínkou, praxi v opravách osobních, užitkových nebo nákladních vozidel, stavební a zemědělské techniky. Výhodou práce s PC a autodiagnostikou, ŘP B,C,T,E nebo VZV, svářečský průkaz apod. Nabízíme práci na jednu směnu od 7- do 15.30 hod.,dobré platové ohodnocení od 18.000 Kč do 30.000 Kč dle pracovních výkonů.

N2I2MD